NIEČO O NÁS

“Kvalita znamená robiť to dobre aj keď sa nikto nepozerá”

                                                -Henry Ford

Spoločnosť VÝŤAHY VÝCHOD, s. r. o. so sídlom na Údenárskej 5172/3, 080 01 Prešov vznikla 1. 5. 2013 ako pobočka firmy VÝTAHY, s. r. o., Velké Meziříčí, najväčšieho českého výrobcu vo výhradne českom vlastníctve v Českej republike. Táto firma pôsobí na výťahárskom trhu od roku 1957 nepretržite. Kancelária firmy sa nachádza na Volgogradskej 13, 080 01 Prešov – budova PALA CENTRUM.

Aké sú priority našej spoločnosti?

Pre našu firmu je veľmi dôležitá maximálna spokojnosť našich zákazníkov, a preto dbáme vo veľkej miere na odbornosť a zaškolenie našich pracovníkov. Každý z našich pracovníkov a spolupracovníkov sa pravidelne zúčastňuje odborných školení u certifikovaných výrobcov výťahov, čím si neustále zvyšujeme odbornú kvalifikáciu a profesionalitu.

Pri rekonštrukciách a modernizáciách výťahov naša firma kladie maximálny dôraz na bezpečnosť, spoľahlivosť a ekonomickú prevádzku výťahov. V nemalej miere nám záleží aj na modernom dizajne a maximálnej možnej veľkosti výťahových kabín. Jednou z priorít našej firmy je do pôvodnej šachty namontovať maximálne veľkú kabínu a šachtové dvere, aby bol možný čo najväčší vstup do kabíny, prípadne podľa možnosti šachtu predĺžiť. Toto ocenia najmä rodiny s malými deťmi a telesne postihnutí občania, ktorí používajú invalidný vozík.

V čom spočíva full servis našej spoločnosti?

V dnešných časoch sa na trhu osvedčí len firma, ktorá ponúkne pre svojich klientov komplexné služby. Nielen projekcia a cenová ponuka, ale aj samotná výroba výťahu „ušitého na mieru“ pre každý bytový dom, a jeho montáž je základom spokojnosti našich zákazníkov. Následne nastupuje záručný aj pozáručný servis výťahov všetkých typov a nosností. Na nový výťah vám naša firma poskytne nadštandardnú záruku.
Pre všetkých klientov, ktorí nechcú nový výťah, ponúkame komplexnú rekonštrukciu existujúcich výťahov, prípadne prichádza do úvahy inštalácia do existujúcich stavieb bez výťahu – výstavba, alebo prístavba šácht, a pod. Pre všetkých platí ponuka garancie dodávky komponentov od osvedčených dodávateľov – Slovensko, Česká republika, krajiny EÚ.

Čím sa líšime od ostatných spoločností?

Našou víziou je sa stať sa firmou, ktorá ponúkne svojim zákazníkom individuálny prístup, odborné poradenstvo a výber najlepšieho riešenia pre každý bytový dom. Sme slovenská firma so Slovensko – českým kapitálom a dlhoročnou tradíciou, nakoľko naša materská spoločnosť Výtahy s. r. o., Velké Meziříčí, je na trhu od roku 1957. Našim cieľom je precízne a kvalitné spracovanie zákazky, nakoľko máme skúsenosti s rekonštrukciami a modernizáciami, vieme dať tipy a rady každému zákazníkovi. Ponúkame u nových výťahov komplexné dodávky na kľúč, zabezpečíme maximálnu veľkosť kabíny do danej výťahovej šachty, kvalitný servis ako aj dáme garanciu na dodávky náhradných dielov. Firma VÝŤAHY VÝCHOD s. r. o., je certifikovaná, poistená voči spôsobeným škodám. Podľa želaní zákazníka poskytujeme doplnkové služby a ponúkame predlženú záruku na naše výťahy aj práce. Tieto všetky argumenty by mohli slúžiť na to, aby si zákazníci vybrali naše služby a tak získali seriózneho partnera v oblasti výťahov.

Čo ponúkame našim klientom?

Naša firma sa zaoberá komplexnými a čiastočnými rekonštrukciami, záručným aj pozáručným servisom starostlivosťou o výťahy. Pri rekonštrukciách a modernizáciách výťahov kladieme maximálny dôraz na bezpečnosť, spoľahlivosť a ekonomickú prevádzku výťahov.

Nakoľko každý bytový dom chce maximálne využitie priestoru výťahových kabín, v nemalej miere nám záleží mimo moderného dizajnu aj na maximálnej možnej veľkosti výťahových kabín. Nami ponúkané výťahy sú zložené z komponentov od osvedčených firiem s dlhoročnou tradíciou vo výťahovom segmente.

Ako zabezpečujeme odbornú spôsobilosť našich pracovníkov, ktorí realizujú nami ponúkané výťahy?

Pre našu firmu je veľmi dôležitá maximálna spokojnosť našich zákazníkov a preto dbáme vo veľkej miere na odbornosť a zaškolenie našich pracovníkov. Naši pracovníci sa pravidelne zúčastňujú odborných školení u certifikovaných výrobcov výťahov, čím si neustále zvyšujú odbornú kvalifikáciu a profesionalitu. Naša spoločnosť vlastní certifikát kvality podľa ISO 9001:2015, čo samo o sebe dáva pre našich klientov určitú záruku kvality. Vyškolení servisní technici pravidelným vykonávaním predpísaných revíznych prehliadok a skúšok a odborne vykonanou údržbou znižujú poruchovosť výťahov a množstvo rizík, ktoré vyplývajú z prevádzky zariadenia.

Ktoré nami zrekonštruované výťahy pokladáme za najúspešnejšie a aké máme vízie do budúcna?

Referencie zrekonštruovaných výťahov a spokojní vlastníci bytov a nebytových priestorov sú pre nás tou najlepšou vizitkou.
Našou víziou je byť v TOP prvej trojke v oblasti výťahov... Plánujeme ďalšie realizácie a veríme, že referencie budú hovoriť za nás samé. Ďalšie realizácie firmy VÝŤAHY VÝCHOD, s. r. o., Prešov sú pripravované v mestách Košice, Prešov, Gelnica, Krompachy, Spišská Nová Ves, Vranov nad Topľou, Liptovský Mikuláš.